Jelgava.lv

Pasākumu saraksts 2018. gadā RSS

No 26.septembra līdz 5.novembrim Rojas izstāžu un radošo darbnīcu centrā, Selgas ielā 14 e, skatāma Kates Seržānes zīmējumu izstāde "Copes lietas". ( 29. septembris 2018. 19:17 ) drukāt
  Kate Seržāne ir kaislīga grafiķe un dārzniece, kas iedvesmu rod dabā, ūdens pasaulē un gaismas spēlēs ar tumsu. Nereti viņas daiļrade sniedzas ārpus papīra lapas, kā preformances, mākslas notikumi un ekstravaganta klātesamība. 
Ar panākumiem piedalījusies daudzās starptautiskās izstādēs Polijā, Igaunijā, Čehijā, Beļģijā, Baltkrievijā, Maķedonijā, Spānijā, Lietuvā.
Pilzenes starptautiskajā zīmējumu biennālē (Pilzene, Čehija) viņa atkārtoti (2006, 2008, 2012) saņēmusi sertifikātu par augstāko zīmējumu tehnisko kvalitāti. Tas ir vērienīgākais un pasaulē vienīgais monohromā zīmējuma konkurss, kurā arī 2015. gadā Kate saņēmusi godalgu „The Prize of BBK – Bundesverband“ par darbiem „Savējie I” un „Savējie II”.

Izstāde „Copes lietas” ir ceļojoša kopš savas dzimšanas, kas savu ceļojumu sāka nevis ar kādu no Latvijas pilsētām, bet ar Spāniju. Tālāk izstādes darbi devušies uz Rīgas Centrāltirgus kafejnīcu - galeriju “371”, Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torni, bijuši arī Ventspils ostas terminālī, Šauļu Universtitātes mākslas galerijā un citur. Šī gada augusta mēnesī bij’ skatāmi Mērsraga informācijas centrā.

Izstādes plakāts
Ieskats izstādē