Jelgava.lv

Pasākumu saraksts 2015. gadā RSS

11.oktobrī no pl.12 līdz 18 Raitis Junkers ielūdz uz zīmējumu izstādi "Mana vasara 2015" Vasaras Mākslas galerijā, Akadēmijas ielā 28 ( 5. oktobris 2015. 09:06 ) drukāt
Ielūgums - plakāts

Šajā izstādē varēs aplūkot vairāk nekā 100 zīmējumus, kuri tapuši 2015. gada vasarā. Tie būs darbi no plenēra Jelgavas Pasta salā, kur darbojos kopīgi ar mākslas studijas "Mansards" audzēkņiem. Būs iespēja ieskatīties pasta salas motīvos un plenēra norisē.

Savdabīgi būs zīmējumi no Hamburgas plenēra 1. un 2. daļas. Šajos darbos varēs aplūkot lielpilsētas iespaidus, visaptverošas Hamburgas panorāmas skatus, kā arī motīvus no ostas, kuģiem, jahtām, ieliņām ar kafejnīcām un Hamburgas savdabīgo arhitektūru. Interesanti būs pavērot Hamburgas iedzīvotāju iecienītākās vietas- Štādi, Vēdeli, Landungsbrukenu, Altonu, Blankenēzi. Jaukas sajūtas pārņem pilsētas parki, kas manā skatījumā ir kā plašas pļavas un meži.

Šajā izstādē būs interesanti aplūkot un salīdzināt Hamburgas ainavu ar mazpilsētu Kuldīgu - ar tās raksturīgākajām niansēm. Kuldīgas darbi stāstīs par tās arhitektūru - mājiņām, ieliņām, sakrālajām celtnēm, Ventas un Alekšupītes ūdeņiem un ūdenskritumiem, pilsētas parkiem un iekšpagalmiem, kā arī par pilsētas tirgu un tirgošanos.

Nedaudz darbu arī par jūras tēmu no Liepājas, Lapmežciema, Bērzciema, Ragaciema.

Uz tikšanos izstādē 11. oktobrī no pulksten 12.00 - 18.00 Vasaras Mākslas galerijā, akadēmijas ielā 28 (Jelgavas Zīnātniskās bibliotēkas iekšpagalmā)!