Fotogrāfēšana priekš manis ir kā sēņošana. Staigāt , meklēt, ievākt un tad mājās šķirot, kaut ko izmest, kaut ko apstrādāt, bet vērtīgāko izmantot tāds kā ievākts.


Esmu dzimusi un augusi Jelgavā (1971), kur pabeigta gan vidusskola, gan iegūts meža inženiera grāds Latvijas Lauksaimniecības universitātes Mežu fakultātē. Līdz 2005. gadam mans darbs bija saistīts ar meža nozari. Paralēli tika iegūts ari jurista bakalaura grāds. 2005. gadā nolēmu veltīt sevi ģimenei, un šo var uzskatīt par brīdi, kad manā dzīvē ienāca fotogrāfija.


Fotogrāfija manā skatījumā ir kā maza dzīve. Dzīve sastāv no mirkļiem. 


Manās fotogrāfijās var redzēt tos dzīves mirkļus, kas man pašai šķituši interesanti un ar kuriem gribējies dalīties ar citiem cilvēkiem.


Šo gadu laikā esmu piedalījusies dažādos konkursos dzimtajā Jelgavā, Latvijā, Krievijā un starptautiskos konkursos, kur iegūtas godalgotas vietas. Esmu piedalījusies grupu  izstādēs Latvijā, Igaunijā, Krievijā, Portugālē, Rumānijā. 2015. gadā – personālizstāde «Bez rāmjiem» Rūjienas kultūras namā un Jelgavas Ģederta Eliasa mākslas muzejā. 2016. gadā – personālizstāde «Mani Mirkļu Medījumi» Bauskas fotodienu ietvaros. 2018. gadā – personālizstāde Pērnavas fotodienās. 2018. gadā – personālizstāde «33 baltus zirgus meklējot» (par Rumāniju). Kopš 2018. gada esmu Jelgavas mākslinieku biedrības biedre. 2016.-2020. fotoprojekts «Jelgavnieki 1918-2019» izstāde un noslēgums grāmatā. 2020. projekts «Jelgavnieki vīrusa laikā», kas iekļāvās starptautiskā projektā «Europe at home» Portugālē.